|  | 

Shisha Iława

Spacer po Warszawie

Spacer po Warszawie
1 vote, 8.00 avg. rating (77% score)

projektowanie (13)W zeszłym tygodniu miałem przyjemność odwiedzić naszą stolicę. Mimo, że Warszawa nie ma wśród mieszkańców Pomorza dobrej opinii, osobiście bardzo lubię to miasto. Podoba mi się sposób, w jaki nowoczesna architektura współwystępuje tu z budownictwem historycznym, mnogość muzeów i to, że największa polska metropolia tętni życiem.
Warszawa jest o wiele za duża, aby możliwe było zwiedzenie jej w całości podczas jednej wycieczki. Sam również zwiedzam ją na raty – za pierwszym razem udało mi się odwiedzić tylko Pałac Kultury i Nauki, za drugim Zoo, Muzeum Powstania Warszawskiego i Łazienki, tym razem byłem w Muzeum Narodowym i ogródku Muzeum Wojska Polskiego (wnętrze tego ostatniego zamierzam zwiedzić następnym razem), niestety nie udało mi się znaleźć czasu na odwiedzenie Zachęty, co miałem w planie.
W Muzeum Narodowym widziałem m.in. malowane na zlecenie Stanisława Augusta Poniatowskiego obrazy przedstawiające Warszawę sprzed II wojny światowej, podczas której miasto zostało doszczętnie zniszczone.

_______________________
źródło: http://www.zagrywajmy.pl/

Ciekawe wpisy:

spacer-po-warszawie

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Shisha bar Lublin

    Shisha bar Lublin

    Dlaczego warto palić shishę? Każdy wie, że palenie papierosów ma bardzo negatywny wpływ na zdrowie. Lepiej w ogóle po nie nie sięgać, a zamiast tego zaopatrzyć się w shishę. Jeśli ktoś nie chce jej kupować, zawsze może odwiedzić od czasu do czasu shisha bar iława, w którym spokojnie ją sobie zapali. Czy warto to jednak

  • Shisha bar Kraków

    Shisha bar Kraków

    Szisza. Szisza jest to wodna fajka do palenia. Składa się ona z węża, dzbana (zazwyczaj ceramicznego) oraz z metalowej rury. Pali się w niej tytoń i melasę. Wywodzi się z Indii, ale to kraje arabskie nadały jej nowego znaczenia. W Polsce sziszę możemy zapalić w niektórych herbaciarniach oraz szisza barach. Między innymi miejscami, w których