Kontakt:

tel: 576 697 551

Noktowizor. Iława. Wynajem.

Wypożyczam noktowizor z dowozem w Iławie.

Typ: 6x50 L-Shine LS-650. Sprzęt nowy. Kupiony w 2020.


Inne nazwy handlowe tego modelu to: NACHTJAEGER NH-1 6X50, BESTGUARDER WG-50, BUSHNELL EQUINOX Z.

Specyfikacja poniżej. Bardzo dobre urządzenie do amatorskiej obserwacji w nocy. Zwierzęta widać wyraźnie do 300 m w całkowitej ciemności. To również ciekawa opcja do obserwacji gwiazd.
Zoom optyczny ma stały 6x więc najlepiej aby obserwowany obiekt był 30m lub dalej. Ale jak ktoś ma ochotę to może nagrywać też żaby z odległości 3 metrów. Można obserwować i nagrywać także w dzień. Do nagrywania dalszych obiektów może służyć zoom cyfrowy (x5)

Wypożyczam w zestawie z czterema naładowanymi akumulatorkami Ni-Mh 2450mA i kartą microSD 32GB. W zestawie pokrowiec z paskiem na ramię, kabel do USB, kabel do telewizora. Akumulatorki starczają średnio na 2 godziny pracy w nocy. Można użyć do zasilania baterii AA. (możliwość zakupu – dodatkowa opłata 16zł)

W lekkim deszczu urządzenie może pracować. Nie przy dużym wietrze z deszczem. Noktowizor ma wbudowany mikrofon ale nie jest super czuły.
To noktowizor cyfrowy więc nie uszkodzi się od światła. Ale nie należy kierować go na jasne źródła jak słońce czy lampy, w celu uniknięcia przeładowania czujników.

Koszt wypożyczenia: 86,10zł/doba. Płatne z góry.
Kaucja – 200zł. Zwracana przy oddaniu kompletnego, sprawnego i nie zniszczonego noktowizora.
Dodatkowe 4 baterie AA – 16zł.
Zniszczenie lub zgubienie noktowizora – koszt 1200zł.

Zgubienie lub zniszczenie karty SD - 35zł

Zgubienie lub zniszczenie akumulatorków - 50zł.

 


Wystawiam faktury VAT.
Przed wypożyczeniem, wypożyczający zobowiązany jest do podpisania umowy.
Przy zwrocie sprawdzane jest czy urządzenie działa. Czy soczewki nie są zarysowane. Czy urządzenie nie jest poobijane.

Za dowóz i odbiór noktowizora w inne miejsce, opłata do uzgodnienia. Dowozimy tylko w miejsce fizyczne. Biuro, mieszkanie, itd.

 

Noktowizor. Iława. Wynajem. Specyfikacja urządzenia.

L-Shine LS-650 6 × 50 - cyfrowy monokular noktowizyjny, wyposażony w iluminator podczerwieni 850 nm, rejestrator video oraz możliwość działania w dowolnych warunkach oświetleniowych.

Wykorzystuję on matrycę CMOS o rozdzielczości 2592×1944 px, która działa w dzień (obraz kolorowy), jak i w nocy (obraz monochromatyczny).

Urządzenie ma wbudowany diodowy iluminator podczerwieni pracujący w paśmie 850 nm, fala niewidzialna dla zwierzyny. Reflektor podczerwieni zapewnia realny zasięg (w nocy) do 350 m, co w tej klasie urządzeń stanowi bardzo dobry wynik.

L-Shine LS-650 6 × 50 posiada stałe optyczne powiększenie 6×, z możliwością wykorzystania cyfrowego zoomu do x5, oraz 50 mm obiektyw.

Dzięki temu jesteśmy w stanie dostrzec szczegóły anatomiczne zwierzyny na dystansie 100-200 metrów, przy jednoczesnym zachowaniu relatywnie dużego pola widzenia.

Noktowizor ma solidną konstrukcję, odporną na warunki atmosferyczne (wg normy IPX4). Obudowę wykonano z wytrzymałego tworzywa i gumy.

Obiektyw będący najwrażliwszą częścią urządzenia chroni gumowy pierścień o grubości 5 mm.

L-Shine LS-650 został wyposażony w szynę montażową weaver pozwalającą na montaż dowolnego emitera podczerwieni w tym standardzie montażowym.

W odróżnieniu od klasycznych noktowizorów analogowych, ogromnym atutem urządzeń cyfrowych jest ich niewrażliwość na ostre światło.

Cyfrowa matryca CMOS daje także możliwość rejestracji obrazu. L-Shine LS-650 wykonuje zdjęcia (5 Mpx) oraz umożliwia zapis wideo (HD 720 p) bezpośrednio na kartę micoSD (do 32 GB).
Dzięki tej funkcji możemy nie tylko uwiecznić piękno natury, ale również udokumentować kradzież lub inne przestępstwo.

Jest zasilany czterema popularnymi bateriami AA (LR6). Portu miniUSB umożliwia także zasilanie urządzenia za pomocą power banku lub bezpośrednio z sieci.

Gniazdo TV-OUT pozwala wyprowadzić sygnał na zewnątrz urządzenia i wyświetlać zapisany obraz lub video na TV, lub monitorze.

Noktowizor cyfrowy L-Shine LS-650 6 × 50 generuje czysty i ostry obraz w rozdzielczość HD, zmienne powiększenie oraz imponujący zasięg w nocy wynoszący aż 350 m.

Cechy iluminatora:
matryca o wysokiej rozdzielczości CMOS 2592×1944 px (5 Mpx),
stałe powiększenie optyczne × 6, z możliwością dodatkowego 5× zoomu cyfrowego,
wbudowany iluminator o długości fali 850 nm,
duży zasięg do 350 m,
czytelny wyświetlacz LCD o przekątnej 1,5" TFT,
możliwość wykonywania zdjęć o rozdzielczości 2592×1944 px,
rejestracja filmów w jakości 1280×720 px,
możliwość zasilania za pomocą 4 baterii AA lub power banku.

Elementy zestawu:

noktowizor cyfrowy L-Shine LS-650 6 × 50,
przewód USB,
przewód TV,
pokrowiec,
ściereczka do obiektywu.