|  | 

Szisza kebab

Meble gastronomiczne

Meble gastronomiczne
1 vote, 9.00 avg. rating (82% score)

Meble gastronomiczne (8)Meble gastronomiczne są często pomijaną, jednak nieodzowną częścią zarówno małej, jak i dużej gastronomii. Na ogół tworzone są ze stali nierdzewnej, często także ferretycznej.
Istnieje wiele rodzajów mebli gastronomicznych, w tym stoły otwarte i zabudowane, stoły ze zlewami, stoły do zmywarek, baseny i umywalki, szafy, szafki, półki wiszące, regały, oraz rozmaite podstawy pod urządzenia.
Meble gastronomiczne są na ogół wykonywane w określonych przez producenta wymiarach, choć wielu producentów oferuje także tworzenie mebli gastronomicznych na wymiar. Jest to jednak dość kosztowna usługa, przez co wiele początkujących, mniejszych gastronomii powinno wziąć pod uwagę wymiary gotowych mebli przy projektowaniu swoich przestrzeni kuchennych, aby ograniczyć wydatki na umeblowanie.
Nie jest to jedyna rzecz, którą należy wziąć pod uwagę przy zaopatrywaniu kuchni w odpowiednie meble. Przedsiębiorca musi znać także ilość oraz typy urządzeń, które będą używane wraz z kupowanymi meblami gastronomicznymi.

Ciekawe wpisy:

meble-gastronomiczne

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Shish kebab przepis

    Shish kebab przepis

    Shisha bar w Iławie Szukasz oryginalnego miejsca na spędzenie czasu i zaspokojenie kubków smakowych? Shisha bar Iława zapewni ci to, gwarantowane! Już dziś wybierz się tam i zasmakuj niepowtarzalnych smaków i klimatu, który tam panuje. Tylko tam zjesz najlepszy kebab w Iławie, jego niepowtarzalny smak potwierdzi każdy mieszkaniec, nawet ten najmłodszy. Idealny dobór składników sprawi,

  • Shisha bar Kraków

    Shisha bar Kraków

    Szisza. Szisza jest to wodna fajka do palenia. Składa się ona z węża, dzbana (zazwyczaj ceramicznego) oraz z metalowej rury. Pali się w niej tytoń i melasę. Wywodzi się z Indii, ale to kraje arabskie nadały jej nowego znaczenia. W Polsce sziszę możemy zapalić w niektórych herbaciarniach oraz szisza barach. Między innymi miejscami, w których