|  | 

Kebab Iława

Karma dla szczeniaków

Karma dla szczeniaków
1 vote, 7.00 avg. rating (72% score)

karma-dla-szczeniakow-3Szczeniak zjada dużo jedzenia. Od urodzenia aż do szóstego miesiąca życia, będzie musiał jeść dwa do czterech razy więcej niż dorosły pies. Po pierwszym tygodniu życia, kiedy jego waga podwaja się w stosunku do momentu narodzin.
Ogólnie rzecz biorąc, karma dla szczeniaków ma wyższą zawartość białka i jest wzbogacona w witaminy, minerały i tłuszcze, które są niezbędne dla wzrostu. Żywność dla szczeniaków musi spełniać wyznaczone standardy odżywcze, które wyznaczane są poprzez normy czy badania produktów, aby upewnić się wspierają rozwój szczeniąt.
Od około ósmego do dwunastego tygodnia życia szczeniak prawdopodobnie je trzy do czterech razy dziennie. Po skończeniu szóstego miesiąca można powinno się zmniejszyć liczbę posiłków, które powinny być podawane wtedy dwa razy dziennie. Czas ten jest odpowiednia, aby karma dla szczeniąt została zastępowana karmą dla psów dorosłych, ponieważ zmienia się zapotrzebowanie organizmu na składniki dostarczane w żywności. Ilość podawanej karmy również ulega zmianie.

Ciekawe wpisy:

karma-dla-szczeniakow

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Kebab na dowóz Szczecin

    Kebab na dowóz Szczecin

    Klimatycznie ze znajomymi. Zbliża się weekend, zastanawiasz się jak spędzić wolne od pracy, aby nie był to czas stracony? Czy może w tygodniu, nie wiesz jak spędzać długie wieczory? Zamiast siedzieć przed telewizorem, jako władca pilota i narzekać, że znów nie ma nic do oglądania, możesz spotkać się ze znajomymi. Razem wybierzcie się w jakieś

  • Shisha bar Kraków

    Shisha bar Kraków

    Szisza. Szisza jest to wodna fajka do palenia. Składa się ona z węża, dzbana (zazwyczaj ceramicznego) oraz z metalowej rury. Pali się w niej tytoń i melasę. Wywodzi się z Indii, ale to kraje arabskie nadały jej nowego znaczenia. W Polsce sziszę możemy zapalić w niektórych herbaciarniach oraz szisza barach. Między innymi miejscami, w których