|  | 

Pub Gladiator

Jak tanio zorganizować ślub

Jak tanio zorganizować ślub
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak tanio zorganizować ślub

Jak tanio zorganizować ślub i zaoszczędzić, jeśli mamy mały budżet? Na co warto wydać pieniądze, a na co niekoniecznie? Z czego można zrezygnować, a co warto zrobić samemu? Trudno stwierdzić, co oznacza tani ślub, ponieważ dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Podstawowy czynnik definiujący cenę ślubu i wesela to miejsce oraz czas. Oczywistym jest, że lepiej zorganizować wesele kameralne dla mniejszej liczby gości, bo im mniej osób, tym lepiej będzie można o nich zadbać w ramach dostępnego budżetu. Najlepszym sposobem na oszczędzenie w kwestii czasu jest wybór nietypowego terminu, czyli jesień lub zima, kiedy wszystkie obiekty są tańsze. Można także zastanowić się nad ślubem plenerowym, np, w lesie, na działce, w dużym ogrodzie.
Kolejna rzecz to zaproszenia, które można zrobić samemu. Może ktoś ze znajomych jest grafikiem lub ma talent do rysowania i projektowania.
Dekoracje weselne – najlepiej na tyle, na ile się da zrobić je samemu, jak np. ozdoby z papieru, lampki ogrodowe. Przy zamawianiu tortu, ciast czy oblewarki do czekolady, najlepiej nie mówić o tym, że mają to być słodkości weselne, gdyż wtedy rachunek będzie wyższy.

Ciekawe wpisy:

jak-tanio-zorganizowac-slub

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Shisha bar Poznań

    Shisha bar Poznań

    Shisha Coraz większą popularnością w ostatnich latach cieszyły się bary, tzw. shisha bar. Aby znaleźć zakątek dla siebie, wystarczy wpisać nazwę odpowiedniego baru w swojej okolicy, np. shisha bar Iława, shisha bar Rzeszów, shisha bar Kraków, shisha bar Świnoujście, shisha bar Wejherowo, shisha bar Suwałki, shisha bar Białystok, shisha bar Tarnów, shisha bar Zabrze, shisha

  • Shisha bar Kraków

    Shisha bar Kraków

    Szisza. Szisza jest to wodna fajka do palenia. Składa się ona z węża, dzbana (zazwyczaj ceramicznego) oraz z metalowej rury. Pali się w niej tytoń i melasę. Wywodzi się z Indii, ale to kraje arabskie nadały jej nowego znaczenia. W Polsce sziszę możemy zapalić w niektórych herbaciarniach oraz szisza barach. Między innymi miejscami, w których